MENAGER / KIEROWNIK ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Consulting Group

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą z branży finansowej i jednym z najbardziej atrakcyjnych pracodawców na rynku polskim. Za standard pracy z Klientem i poziom świadczonych usług nasza Firma otrzymała wpis do Złotej Księgi Przedsiębiorstw Fair Play. Pracują z nami osoby przedsiębiorcze i kreatywne, dla których rozwój osobisty i podnoszenie swoich umiejętności jest bardzo istotny. Rozumiemy jak ważna jest praca z ludźmi i dla ludzi, wiemy też, że poziom świadczonych usług i budowanie trwałych relacji z Klientami jest kluczem do sukcesu w naszej branży.

MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Miejsce: Chorzów, Katowice, Gliwice

  • Masz wysoko ustawioną poprzeczkę i interesuje Cię jedynie wysokie, o ile nie bardzo wysokie wynagrodzenie?

  • Jesteś świetnym handlowcem lub menedżerem potrafiącym dobrze sprzedawać                          i doskonale radzisz sobie z rekrutacją oraz zarządzaniem zespołem?

  • Twoje dotychczasowe stanowisko generuje zbyt małe dochody?

  • Posiadasz swój własny zespół sprzedażowy liczący co najmniej 3 handlowców lub możesz przejść do nas z dobrymi handlowcami? - To Twój dodatkowy atut,  a nie wymóg konieczny !

 Poszukujemy do nowego oddziału ambitnych Managerów, których głównym zadaniem będzie zarządzanie zespołem oraz rozwój własnej sieci sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie – wyższe będzie atutem

  • Co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej bez względu na branżę będzie dodatkowym atutem.

    Oferta:

  • Rozwój zawodowy pod szyldem renomowanej międzynarodowej organizacji biznesowej

  • Przejrzyste zasady awansu i budowy swojej własnej agencji ubezpieczeniowej

  • Tworzenia swoich własnych struktur sprzedaży

  • Stabilne wynagrodzenie – cześć stała

  • Premie uzależnione od wyników pracy.

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa spółka z branży finans... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia