Menager/Kierownik projektu

Ark Jobs Sp. z o.o

Zawiercie/Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK (nr cert 6145) pilnie poszukuje dla jednego ze swoich Klientów z branży budowlano/remontowej pracownika do całościowej realizacji projektu.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
-całościowa realizacja i zarządzanie projektu remontowo-budowlanym,
-budowanie zespołu potrzebnego do prawidłowej realizacji projektu,
-ustalanie priorytetów zadań,
-mierzenie postępów projektów,

Wymagania

-wykształcenie wyższe techniczne,
-zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
-min 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlach,
-bardzo dobra znajomość technicznego języka angielskiego,
-czynne prawo jazdy,
-umiejętność rozwiązywalna konfliktów.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie +premia,
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
-niezbędne narzędzia pracy,
-dodatkowe benefity,
-szkolenie wprowadzające,
-stałe wsparcie merytoryczne,
-pracę w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o kontakt -e-mailowy.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.)

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria