Menadżer Zespołu

Aviva Sp. z o.o.

Kępno, wielkopolskie

Miejsce pracy: Kępno

Zadania nowego menadżera:

- rekrutowanie nowych agentów i skuteczne wdrażanie ich do zawodu

- budowanie zespołu sprzedażowego (istnieje możliwość objęcia zespołu doświadczonych agentów)

- zarządzanie zespołem i odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych, zarówno ilościowych jak i jakościowych

- opowiedzialność za realizację celów rekrutacyjnych w odniesieniu do jakości i ilości nowych agentów

Korzyści wynikające ze współpracy z nami:

- kontrakt oparty na stałym wynagrodzeniu za realizację zawartych w nim zadań oraz umowę agencyjną na czas nieokreślony

- atrakcyjny system premiowy

- jasno określona ścieżka rozwoju

- system szkoleń menadżerskich

- wsparcie organizacyjne w okresie adaptacji

- wsparcie mentora w codziennej pracy

Czego oczekujemy:

- wykształcenie minimum średnie

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem - minimum 2 lata

- umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

- inicjatywa w działaniu

- nastawienie na realizację celów

- wizja, pomysł na siebie

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!