Menadżer sprzedaży – outsourcing IT (Region Handlowy Centralny)

Asseco Data Systems S.A.

Warszawa, mazowieckie

Unizeto Technologies SA, jedna z najstarszych polskich firm z sektora IT, jest dzisiaj liderem w tworzeniu rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej, a także wiodącym dostawcą usług związanych z podpisem elektronicznym.

Jesteśmy przedsiębiorstwem wieloprofilowym i dzięki temu, że tworzymy własne produkty (zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego), praca u nas daje wiele możliwości.

Unizeto to pełen zakres ról w obszarze tworzenia oprogramowania – od analityków poprzez architektów, projektantów oraz programistów do wdrożeniowców.

Ponadto, własny Dział Badań i Rozwoju (R&D) czy nowoczesne Data Center dają perspektywę pracy w środowisku innowacyjnym i nastawionym na rozwój.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Menadżer sprzedaży – outsourcing IT
(Region Handlowy Centralny)
Nr ref: MS/VIII/HC/WA
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych dla Klientów w kraju i poza granicami,
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze B2B i/lub public,
  • Ogólna znajomość bieżących rozwiązań sprzętowo – aplikacyjnych branży IT,
  • Znajomość rynku vendorów i dystrybutorów IT,
  • Mocne relacje z Klientami, w szczególności w obszarze outsourcingu IT,
  • Samodzielność i łatwość w pozyskiwaniu kontraktów i budowaniu relacji,
  • Umiejętność przygotowania i sprawdzenia oferty i kosztorysu,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (głównie Word, Excel, MDS Project),
  • Umiejętność użytkowania systemów informatycznych (CRM,ERP),
  • Umiejętność szacowania ryzyka i opłacalności,
  • Umiejętność kalkulowania i koordynowania etapów projektu,
  • Zdolności analityczne i koncepcyjne,
  • Zaangażowanie i dynamizm pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie relacji na poziomie kadry zarządzającej Klienta,
  • Ogólna znajomość prawa,
  • Znajomość ustawy PZP,
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Główne zadania do realizacji:

  • Sprzedaż produktów firmy oraz produktów obcych na terenie Regionu Centralnego (województwa: mazowieckie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie),
  • Sprzedaż usług outsourcingowych,
  • Współpraca z działami merytorycznymi i działami współpracującymi,
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • Nadzór nad realizacją umów i zamówień,
  • Samodzielne budowanie bezpiecznego portfela Klientów,
  • Samodzielna analiza dokumentacji ofertowej, w tym wstępna analiza formalna i biznesowa,
  • Współpraca z Działem Personalnym i firmami rekruterskimi w zakresie realizowania projektów outsourcingowych.

Co oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Służbowe auto, laptop i telefon komórkowy,
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, fundusz socjalny).

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać cv i list motywacyjny.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeby obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Unizeto Technologies S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (j.t Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.