Opis stanowiska pracy

Celkar Sp. z o.o. jest firmą handlową branży motoryzacyjnej wyspecjalizowaną w sprzedaży części samochodowych do aut włoskich i francuskich. Na rynku istniejemy niemal 20 lat, jesteśmy firmą rodzinna z tradycjami, która równocześnie inwestuje w przyszłość i rozwój. Zatrudniamy ponad 60 osób, przede wszystkim w siedzibie firmy w Niepołomicach pod Krakowem.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów hurtowych firmy na terenie Polski Wschodniej (województwa – mazowieckie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
  • Nadzór handlowy nad oddziałami firmy w podanych województwach
  • Poszukiwanie nowych klientów na powierzonym terenie, budowanie i rozwijanie z nimi relacji
  • Prowadzenie negocjacji
  • Obsługa klientów: przygotowywanie ofert, rozwiązywanie problemów, obsługa posprzedażowa, monitorowanie wyników
  • Realizowaniem polityki sprzedażowej produktów firmy
  • Bezpośrednie raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość części samochodowych i branży
  • Doświadczenie w dziale handlowym i pracy w terenie minimum 2 lata
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia
  • Wykształcenie średnie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań

Prezentacja firmy

Firma Celkar, to przedsiębiorstwo zajmujące się importem i sprzed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi