Menadżer Punktu Sprzedaży-art. budowlane

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Job Impulse Polska (Strefa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu Takpełnosprawni promującego zatrudnienie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Tychy

Dla naszego Klienta- producenta i dystrybutora farb i lakierów poszukujemy osoby na stanowisko:

Menadżer Punktu Sprzedaży

MPS/Wrocław/032017/AB

Nasza oferta:

- zatrudnienie na umowę o pracę

- praca na rzecz firmy będącej liderem w produkcji farb, lakierów i produktów farbiarskich

- atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa i premia zależna od wyników)

- system szkoleń produktowych oraz szkoleń z obsługi klienta

- w początkowym okresie pracy wsparcie merytoryczne ze strony przełożonych

Zadania:

- organizacja procesu sprzedaży i realizacja planów sprzedażowych w salonie firmowym zajmującym się dystrybucją farb, lakierów i produktów farbiarskich ( art. budowalne)

- wspieranie zespołu w budowaniu i utrzymaniu relacji z klientami

- doradztwo produktowe

- dbałość o standardy obsługi Klienta i sprzedaży produktów

Nasze oczekiwania:

- poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu punktem sprzedaży

- minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i doradztwie

- znajomość technik sprzedaży i standardów obsługi klienta

- umiejętność motywowania zespołu

- znajomość MS Office oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej

-znajomość branży budowlanej/ art. farbiarskich

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: