Menadżer Projektu w Dziale Utrzymania Ruchu

Lumileds Poland S.A

Pabianice, łódzkie

Lumileds jest firmą globalną łączącą dwa biznesy - innowacyjną technologię LED oraz oświetlenie samochodowe.

Lumileds jest światowym liderem oświetleniowym, który oferuje swoim klientom oświetlenie samochodowe, oświetlenie ogólne oraz segment konsumencki.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice

Zakres obowiązków i zadania na ww. stanowisku:

  • Zarządzanie projektami;
  • Programowanie sterowników PLC (Siemens, Mitshubishi);
  • Programowanie servo napędów Mitshubishi, Bosch – Rexroth, Siemens;
  • Programowanie w środowisku Labview, Datalogic;
  • Diagnozowanie i naprawa awarii elektrycznych i elektronicznych maszyn i urządzeń;
  • Nadzór nad dokumentacją projektową i techniczną maszyn i urządzeń;
  • Nadzorowanie i zapewnianie prawidłowej pracy maszyn;
  • Obsługa, konwersacja i modernizacja maszyn, urządzeń i instalacji;
  • Rozpoznawanie przyczyn awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Analiza i kontrola parametrów pracy maszyn i urządzeń;
  • Dbanie o aktualność dokumentacji elektrycznej i programowej dostępnego parku maszyn.

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika, elektryka);
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale inżynieryjnym lub dziale utrzymania ruchu;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej schematów sterowania elektrycznego, wymagana znajomość programu WS-CAD;
  • Znajomość podstaw instalacji pneumatycznych;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Uprawnienia SEP E1/D1/E2/D2/E3/D3 (mile widziane gr 1 do 15kV);
  • Znajomość sterowników programowalnych firmy SIEMENS S5, S7 (300/400) oraz S7-TIA (1200/1500);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym;
  • Znajomość metodologii TPM i narzędzi LEAN;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie będącej liderem oświetlenia samochodowego, działającej na rynku od ponad 90 lat
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Karta Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce
  • Prywatą opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Osoby zainteresowane aplikowaniem na powyższe stanowiska prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mailowy za pomocą opcji "Aplikuj", po prawej stronie ogłoszenia.