Menadżer Placówki Sprzedażowej

Klient infoPraca.pl

Białystok, podlaskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

  • realizacja celów finansowych w zakresie bankowości detalicznej i biznesowej,
  • motywowanie podległych pracowników do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • rozliczanie pracowników z powierzonych zadań z punktu widzenia przyjętego planu sprzedażowego
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta, zgodnej ze standardami i utrzymywanie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów Firmy
  • inicjowanie i wspieranie działań mających na celu pozyskanie Klientów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na lokalnym rynku.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego,
  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu Klientów detalicznych poparte sukcesami,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • umiejętność motywowania zespołu,
  • odpowiedzialność za zespół i jego wyniki
  • orientacji na cel, samodzielności w działaniu, wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych
  • umiejętności budowania relacji w zespole, opartych na zaangażowaniu i nastawieniu na sukces
  • dobrej znajomości lokalnego rynku

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy zależny od wyników pracy,
  • atmosfera oparta na współpracy i dzieleniu się wiedzą,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.