Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, o ugruntowanej pozycji na rynku, dostawca kompleksowych usług z zakresu human resources. Na co dzień nasz klient współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Aktualnie w związku z rozwojem poszukujemy:

Menadżera oddziału

Opis stanowiska:

  • Samodzielne zarządzanie podległym oddziałem oraz zespołem
  • Rozwój biznesu poprzez analizę rynku i pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami, przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Inicjowanie zmian wpływających na zwiększenie efektywności procesów, sprzedaży i rentowności
  • Nadzór nad realizacją i obsługą realizowanych projektów
  • Stała współpraca z zespołem w kierunku realizacji celów sprzedażowych
  • Dbanie o wysoki poziom zaangażowania i motywacji zespołu
  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji
  • Zarządzanie budżetem oddziału

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług B2B oraz zarządzaniu sprzedażą
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem - minimum 1 rok
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych i menadżerskich (motywowanie pracowników, oceny pracownicze)
  • Nastawienia na osiąganie założonych celów
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenia wyższego
  • Prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:

  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży)
  • Samodzielność, dużą decyzyjność i przestrzeń we wdrażaniu nowych inicjatyw
  • Niezbędne narzędzia pracy(laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz paletę szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Serdeczną atmosferę, zaufanie, entuzjazm i ambicję współpracowników
  • Pracę w stabilnej firmie

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja