Menadżer Działu Elektroniki

Techspeed Engineering Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

O firmie

Techspeed Engineering Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach (dział produkcyjny w Rybniku) specjalizuje się w konstruowaniu i budowie maszyn oraz systemów automatyzacji produkcji.

Firma jest powiązana ze spółką Techspeed Bendkowski, Mazur sp. j. specjalizująca się w sprzedaży i serwisie maszyn do obróbki kabli, wtryskarek niskociśnieniowych, systemów dozujących oraz wiązarek sznurkowych na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • planowanie i monitorowanie zadań grupy inżynierów, elektroników i programistów,
  • czynny udział w projektowaniu nowych i/lub przebudowie istniejących modułów elektroniki,
  • sporządzanie dokumentacji konstrukcji modułów elektroniki,
  • utrzymywanie kontaktów ze zleceniodawcami i klientami; budowanie i zatwierdzanie układów testujących,
  • planowanie i realizacja testów urządzeń elektronicznych,
  • analiza wyników i raportowanie znalezionych błędów,

Wymagania:

  • ukończone studia techniczne
  • znajomość przepisów oraz norm dotyczących bezpieczeństwa maszyn,
  • kreatywność, szybkie osiąganie samodzielności w prowadzeniu projektów,
  • doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku w branży technicznej,
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i zdyscyplinowanie,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny),
  • dyspozycyjność i gotowość wyjazdów oraz pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • intensywny rozwój zawodowy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

Techspeed Engineering Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach (dział produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji