Menadżer ds. zarządzania ceną

Osadkowski S.A.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • Wypracowanie z menedżerami produktu i realizacja strategii zarządzania cenami (planowanie, wdrażanie, optymalizacja procesu budowania cen oraz monitoring) w celu wzmocnienia rentowności firmy,
  • Ustandaryzowanie polityki zarządzania rabatami, promocjami, programami lojalnościowymi, pakietami ofertowymi oraz pozycjonowania cenowego dla wybranych segmentów rynku,
  • Analiza otoczenia konkurencyjnego,
  • Przygotowywanie analiz, raportowanie i ich prezentacja wraz z komentarzami i rekomendacjami,
  • Budowa, wdrażanie, rozwój systemów do zarządzania, monitorowania cen w tym współpraca z działem IT,
  • Współpraca z działami zakupów, marketingu i sprzedaży w zakresie zarządzania cenami.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość rynkowych/marketingowych sposobów budowania i analizowania cen oraz ich składników (budowa cen, promocje, pakiety, programy lojalnościowe, koszt kredytowania, magazynowania),
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów, analiz i ich prezentacji,
  • Znajomość MS Office, bardzo dobra znajomość Excel,
  • Dociekliwość, rzetelność, dokładność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole, planowania pracy z ustalaniem priorytetów,
  • Komunikatywności i proaktywności,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zarządzania cenami [ustalanie cen, analiza, monitoring], sprzedaży lub marketingiem produktowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system premiowy oparty na wynikach,
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na nowe pomysły,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (karta sport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość przystąpienia do sekcji sportowej).

Termin składania aplikacji: 22.09.2018

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydata

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media