Opis stanowiska pracy

Moim klientem jest niemiecka firma z branży e-commerce, założona w 1999 roku. Na krakowskim rynku działa od 2007. W związku z prężnym rozwojem krakowskiego działu IT poszukują osoby na stanowisko: Menadżer ds. Zaopatrzenia

Miejsce pracy: Kraków

Forma zatrudnienia: pełen etat, umowa o pracę

Opis obowiązków:

-Uzupełnienie wszystkich artykułów w magazynie, odpowiedzialność za dostępność artykułów
-Kontrola zapasów w magazynie (dbałość o optymalną ilość produktów)
-Składanie zamówień u dostawców
-Dbałość o koordynację dostaw ciężarówek i kontynentów
-Organizowanie relokacji między ośrodkami
-Monitorowanie stanu zamówienia i rozwiązywanie pojawiających się problemów
-Odpowiedzialność za realizację zamówień, godziny i jakość dostaw
-Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w celu poprawy procesów uzupełniania braków magazynowych

Wymagania

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe
-Biegła znajomość języka angielskiego
-Minimum 2 –letnie doświadczenie zawodowe w zakresie uzupełniania, zakupów lub logistyki w handlu detalicznym lub e-commerce
-Zainteresowanie logistyką i łańcuchem dostaw
-Umiejętność analitycznego myślenia oraz zrozumiałość zagadnień związanych z logistyką i popytem
-Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacja czasu pracy

Mile widziane: dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Szkolenia
-Kartę Multisport i opiekę medyczną w Luxmed
-Duże wyjścia integracyjne
-Telefon służbowy (nowe modele iPhone lub Galaxy)

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca