Menadżer ds. sprzedaży wyrobów hutniczych

Klient infoPraca

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolski dystrybutor wyrobów hutniczych poszukuje do działu handlowego pracowników na stanowisko

Miejsce pracy - Lublin

Zadania

  • pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klientów
  • rozpoznawanie ich potrzeb zakupowych
  • składanie ofert handlowych
  • negocjacje
  • sprzedaż wyrobów hutniczych
  • utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z klientami

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży, negocjacji
  • nastawienie na cel i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • doskonała organizacja pracy
  • asertywność, dynamizm i zdecydowanie w działaniu
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, głównie Excel, Word, Outlook.
  • prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej oraz wysokich standardach pracy
  • odpowiedzialne i ambitne wyzwania
  • rozwój poprzez różnorodność zadań
  • zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • zatrudnienie na umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca