Menadżer ds. Obsługi Kluczowych Klientów (branża kamieniarska)

Jobfinder

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient od 1987 roku, dzięki fuzji nauki, technologii i talentu artystycznego, tworzy powierzchnie z kwarcu, które są nie tylko piękne dla oka, ale również mają zastosowanie w wykończeniu wnętrz oraz są bardzo praktyczne. Będąc organizacją międzynarodową, notowaną na NASDAQ, nasz Klient właśnie rozpoczął swoją działalność na polskim rynku. Dla swojego prężnie rozwijającego się międzynarodowego zespołu ekspertów, poszukuje kandydatów na stanowisko.

Lokalizacja: Warszawa

Nr ogłoszenia: WAG14KAM

Obowiązki i zakres odpowiedzialności:

  • Maksymalizacja wolumenu sprzedaży i zwiększenie udziału w rynku poprzez współpracę z Klientami,
  • Budowanie sieci dystrybucji w wyznaczonym obszarze,
  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedaży w podległym regionie, grupie Klientów,
  • Wdrażanie konkretnych programów promocyjnych dla sieci dystrybutorów,
  • Planowanie i efektywne zarządzanie klientami firmy,
  • Tworzenie listy potencjalnych klientów,
  • Utrzymanie trwałych relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę,
  • Ścisła współpraca z kamieniarzami,
  • Stała współpraca z zarządem firmy,
  • Prace administracyjne związane z obsługą kluczowych Klientów.

Wymagania

  • Manager musi być zmotywowaną, dynamiczną osobą, której celem jest wsparcie Klientów firmy,
  • Wymagana wiedza i znajomość sektora kamieniarskiego w aspekcie sprzedażowym,
  • Wymagane doświadczenie sprzedaży w sektorze kamieniarskim – minimum 3 lata.
  • Znajomość programów biurowych pakietu Microsoft Office (Word, Excel i Outlook),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy dla organizacji międzynarodowej będzie wartością dodaną.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach pracy,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premii adekwatny do realizowanych celów zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Jobfinder – Agencja Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 1998 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management