Opis stanowiska pracy

Firma Osadkowski SA skupia wokół siebie ludzi, dla których wyzwaniem jest tworzenie otaczającej rzeczywistości nadając jej nowe kierunki. Wierzymy, że to właśnie ludzie z ich profesjonalizmem i chęcią rozwoju stanowią o sile naszej firmy. Kierujemy się zasadami prawości i uczciwości budując partnerskie relacje w biznesie.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Menadżer ds. analiz cen

Miejsce pracy: Oleśnica lub Bierutów

Zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii zarządzania cenami: planowanie, wprowadzanie i optymalizacja procesu budowania cen w celu wzmocnienia rentowności firmy
  • Ustandaryzowanie polityki zarządzania rabatami, promocjami, pakietami ofertowymi dla wybranych segmentów rynku
  • Stworzenie procedur cenowych, kontrola ich przestrzegania
  • Bieżąca i okresowa analiza cenników,
  • Prezentacja analiz poziomu cen wraz z komentarzami i rekomendacjami
  • Analiza rynku pod względem tendencji cenowych, promocji, pakietów ofertowych, programów lojalnościowych w odniesieniu do wewnątrzfirmowej strategii cenowej
  • Współpraca z Dyrektorami Działów (sprzedaży, zakupów i marketingu) w celu zapewnienia realizacji strategii cenowej
  • Wdrażanie systemów monitorowania cen

Wymagania:

  • Znajomość rynkowych/marketingowych sposobów budowania i analizowania cen oraz ich składników (budowa cen, promocje, pakiety, programy lojalnościowe, koszt kredytowania, magazynowania)
  • Doświadczenie w prowadzeniu raportów i analiz
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dociekliwość w analizowaniu danych
  • Znajomość MS Office, bardzo dobra znajomość Excel
  • Umiejętność pracy w zespole, planowania, pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem cenami (ustalanie cen, analiza, monitoring)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą lub marketingiem produktowym

Oferujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Możliwość wdrożenia w życie własnych pomysłów i rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie, dobór optymalnej formy współpracy
  • Dobrą atmosferę pracy opartą na zaufaniu i profesjonalizmie, w poszanowaniu work-life balance
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatny pakiet medyczny

Termin składania aplikacji: 12.05.2017

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca BPO / outsourcing, Praca Analityka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Kadra zarządzająca