Opis stanowiska pracy

Menadżer biura
• Planowanie i organizowanie pracy własnej oraz biura
• Planowanie i wykonywanie projektów.
• Organizowanie zaopatrzenia w materiał roślinny i nieroślinny, szkoły florystycznej
• Pozyskiwanie zleceń na usługi szkoleniowe realizowane przez Edukację florystyczzną.
• Prowadzenie promocji kwiatów i dekoracji florystycznych.
• Przygotowywanie materiałów roślinnych i nieroślinnych do ekspozycji.
• Pielęgnowanie roślin ciętych, doniczkowych i gotowych dekoracji florystycznych.
• Sprzedaż, obsługa klienta
• Nadzorowanie i kierowanie pracą podległych osób, realizujących zadania.
• Uczestniczenie w procesie doskonalenia zawodowego.
• Zapewnianie jakości wyrobów florystycznych i przestrzeganie określonych procedur ich wykonania.
• Zabezpieczanie miejsca pracy oraz sprzętu i narzędzi do/po pracy.

Wymagania

a/ kompetencje społeczne, w zakres których wchodzą: identyfikacja z firmą, budowanie relacji, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, współpraca wewnątrz firmy oraz z podmiotami zewnętrznymi, zdolność rozwiązywania konfliktów, zdolności negocjacyjne, umiejętność słuchania, asertywność.

b/ kompetencje osobiste: motywacja do działania, dążenie do rezultatów, innowacyjność, zdolność myślenia analityczno-syntetycznego, podejmowanie decyzji, umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność, elastyczność, wyobraźnia, innowacyjność, radzenie sobie ze stresem, umiejętność zarządzania sobą w czasie.

c/ kompetencje zawodowe, wśród których wskazywane są: zarządzanie projektami, umiejętności biurowe, rozwój zawodowy.

d/ kompetencje menedżerskie obejmujące: planowania, organizowania, zarządzania przez cele, budowania zespołu, motywowania.

Prosze przesłać CV i list motywacyjny

Prezentacja firmy

Kwitnące Horyzonty - kompetentna i wyjątkowa szkoła florystyczna!... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
900PLN - 1 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od zleceń
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia