Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Super Kadra, partner największej firmy edukacyjnej w Polsce Centrum Edukacji ATUT, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego oddziału na Dolnym Śląsku MENADŻERA AGENCJI.

Główne zadania:
• tworzenie i zarządzanie oddziałem agencji na Dolnym Śląsku,
• planowanie, zarządzanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,
• aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie oferowanych usług (rekrutacja, outplacement, AC/DC),
• bieżąca obsługa i budowanie długoletnich relacji ze stałym klientami,
• zatrudnianie pracowników i prowadzenie dokumentacji kadrowej.

Oferta:
• wynagrodzenie od 5000 tys. zł, uzależnione od doświadczenia i umiejętności
• motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy,
• narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
• możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Wymagania

• wykształcenie wyższe i minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku o zbliżonych wymaganiach,
• wiedza w zakresie zadań i przepisów prawnych dotyczących pośrednictwa pracy, w tym pracy za granicą,
• doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy,
• doskonałe umiejętności budowania relacji biznesowych z klientami i wysoki poziom orientacji na klienta,
• umiejętność zdobywania i analizowania informacji,
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziana pisemna koncepcja funkcjonowania i rozwoju agencji pośrednictwa pracy.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych).

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji ATUT - szkolenia, doradztwo, edukacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting