Opis stanowiska pracy

Dom Mediowy Intermedia poszukuje osoby na stanowisko Media Planner.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i opracowywanie media planów
  • Analiza oglądalności telewizji, słuchalności radia, czytelnictwa prasy
  • Dokonywanie selekcji najwłaściwszych, z punktu widzenia firmy, środków masowego przekazu
  • Aktywny udział w opracowywaniu strategii reklamowej klienta
  • Nadzór nad kosztami realizowanych projektów i przygotowywanie raportów z ich realizacji
  • Aktywne budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i z dostawcami mediów
  • Monitorowanie realizacji kampanii reklamowych klientów podczas ich trwania

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Odpowiedzialności i komunikatywności
  • Dobrej organizacji pracy, systematyczności
  • Operatywności i kreatywności, niekonwencjonalnych pomysłów
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (szczególnie Excela)
  • Znajomości języka angielskiego (mile widziane)

Prezentacja firmy

Dom Mediowy Intermedia Sp. z o.o. działa na rynku od 2000 roku. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo