Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Mechatronik

Miejsce pracy: Słubice

Zadania:

  • Realizacja zleconych projektów zgodnie z założeniami oraz w wyznaczonym terminie
  • Diagnozowanie problemów oraz usprawnienie pracy linii produkcyjnych
  • Współpraca z producentami w zakresie serwisowania maszyn i urządzeń, zamawianie części zamiennych
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych
  • Wsparcie przy problemach technicznych , diagnozowanie awarii
  • Ustalanie planów prewencyjnych w celu poprawy niezawodności maszyn
  • Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn
  • Diagnostyka i kontrola stanu technicznego robotów, pras krawędziowych i hydraulicznych itp.
  • Analizowanie przyczyn awarii, planowanie działań naprawczych i zapobiegawczych
  • Modernizacja istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk
  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy - 5S

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie-techniczne lub wyższe
  • Znajomość obsługi i programowania sterowników Siemens S5, S7, Bosch, Cybelec
  • Znajomość zasad i technik programowania robotów spawalniczych firmy Closs
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Uprawnienia energetyczne eksploatacja grupa II i III (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność, punktualność, dokładność

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę- bezpośrednio u pracodawcy
  • Pozytywna atmosferę pracy
  • Rozwój zawodowy
  • Pakiet socjalny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Na osób re-lokujących się; pomoc w znalezieniu pracy dla współmałżonków i partnerów, a także zakwaterowanie- opłacane przez pracodawcę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.