ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechatronik

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Siechnice, Środa Śląska, Kobierzyce

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Dodatek w wysokości 20% stawki godzinowej za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w porze nocnej
  • Coroczne podwyżki wynagrodzeń, premię roczną, możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną (szeroki pakiet usług Luxmed obejmujący m.in. usługi rehabilitacyjne) z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • Dofinansowanie karty MultiSport (karta MultiSport Plus dla pracownika z nielimitowanymi wejściami do obiektów sportowych) oraz możliwość rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie obiadów w firmowej kantynie
  • Dofinansowanie wypoczynku "wczasy pod gruszą", bony świąteczne
  • Zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej
  • Pożyczki pracownicze na zakup lub remont mieszkania
  • Dodatkowy, indywidualny program emerytalny
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Bezpłatny transport z Wrocławia (autobus firmowy)

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej opartej na sterownikach PLC i napędach falownikowych
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Uprawnienie SEP przynajmniej do 1 kV
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i/lub 4-brygadowym

Zadania:

  • Bieżące naprawy i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych i elektrycznych
  • Udział w modernizacjach parku maszynowego
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy