mechatronik samochodowy/pomocnik mechatronika

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

land Thüringen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy : land Thüringen
start : połowa kwietnia
5 specjalistów + 5 pomocników ( 5 teamów po 2 osoby)
mieszkanie- opłacone przez nas
stawka netto dla pomocnika 1150 €
stawka netto dla specjalisty 1350 € + dodatek więc wyjdzie ok 1500 po mieszkaniu

Najlepiej osoby które miały styczność z radio nadajnikami .

Praca jest przy montażu i demontażu systemów radiowych ( Radio nadajników radio odbiorników) w pojazdach uprzywilejowanych - karetki, policyjne samochody straż pożarna/graniczna/ służba celna oraz samochody rządowe .itp.

Wymagania

j.niemiecki = specjalista osoba komunikatywna a pomocnik podstawowa znajomość ( by rozumiał obowiązki na stanowisku pracy )

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria, Praca Inne