Mechatronik pojazdów samochodowych

EuropaJOB Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- naprawa i konserwacja samochodów ciężarowych, w celu zapewnienia odpowiedniej sprawności technicznej
- testowanie systemów technologicznych pojazdów
- kontrola narzędzi i urządzeń
- diagnostyka pojazdów i likwidacja usterek

Możliwe miejsca pracy:

- Torgau
- Süptizt

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe jako mechatronik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn rolniczych lub mechanik pojazdów samochodowych
- najchętniej osoby początkujące
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- dostosowane do kwalifikacji i wyników stawki godzinowe
- uregulowane dodatki za pracę w nocy, niedziele i dni świąteczne
- dokumenty, które powinny znaleźć się w aplikacji: szczegółowe CV, opis kwalifikacji, referencje, zaświadczenia o ukończonych szkoleniach/kursach

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis