Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa techniczna, serwis i usuwanie usterek maszyn
  • przeprowadzanie prac konserwacyjnych i napraw

Oferujemy:

  • zakwaterowanie
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora (meldunek, klasa podatkowa, ubezpieczenie)
  • wynagrodzenie zaczynające się od 12 brutto na godzinę (zależnie od kwalifikacji)

Oczekiwania wobec Państwa:

  • ukończony zawód jako mechatronik /elektryk specjalizujący się w inżynierii przemysłowej lub technologicznej BMSR
  • doświadczenie zawodowe w zakresie konserwacji maszyn i technologii
  • zrozumienie rysunków technicznych
  • umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • programowanie, regulacja i korekta sterowników PLC
  • uczciwość, rzetelność
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym (B1)
  • posiadanie prawo jazdy i samochodu będzie dodatkowym atutem (dodatki za dojazd do pracy)

Państwa droga do nas

Aplikacje prosimy przesyłać za pomoca opcji "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia

Prosimy nawiązać kontakt z osoba do tego wyznaczona, która niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Do Państwa dyspozycji pozostaje m.in. poczta elektroniczna oraz WhatsApp:

Brückenstraße 5a, 10179 Berlin

Osoba wyznaczona do kontaktu: Pani Marzena Hofmann

Telefon: +49 160/ 908 402 77

Informacje dodatkowe:

Przedział wynagrodzenia: 12,00 Euro – 15,00 Euro stawka godzinowa (Brutto)

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja