In Temporis Polska Sp. z o.o.

Mechatronik do Niemiec

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Inżynieria

Dla naszego Klienta z Niemiec, firmy świadczącej usługi dla przemysłu lotniczego, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Mechatronik

Zakres obowiązków:
• Przedmontaż podzespołów mechanicznych i układów elektronicznych oraz montaż ostateczny podzespołów do symulatorów samolotów;
• Dopasowywanie prototypowych elementów konstrukcji;
• Uruchamianie;
• Udział w przeglądach technicznych oraz pracach modernizacyjnych.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki: mechatronika, mechanika, budowa maszyn;
• Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku, min. 2 lata;;
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny, weryfikacja znajomości języka podczas rozmowy telefonicznej);
• Samodzielność w działaniu;
• Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy;
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.