MECHATRONIK / AUTOMATYK

GEDIA Poland Sp. z o.o.

Nowa Sól, lubuskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy i rozbudową parku maszynowego poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: automatyk/elektronik/mechatronik),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów automatyki i schematów elektrycznych,
  • podstawowa znajomość układów pneumatyki i mechaniki,
  • umiejętność programowania w dowolnym języku (np. C, C++, JAVA, Step S7, itp.)

Dodatkowymi atutami będzie:

  • doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • umiejętność programowania robotów przemysłowych,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • uprawnienia SEP

Obowiązki:

  • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn,
  • wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów konserwacji maszyn,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Wymagania

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

GEDIA develops and manufactures car body press parts and welding compone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria