Human & Hunter Sp. z o.o.

Mechanik

Miejsce pracy: Żory

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Mechanik.

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa maszyn ślusarskich;
  • Wykonywanie elementów zamiennych i części stałych maszyn;
  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń;
  • Typowanie uszkodzonych części zamiennych;
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu;
  • Umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego;
  • Praktyczna znajomość pneumatyki, hydrauliki i mechaniki maszyn;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w renomowanej firmie międzynarodowej z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Liczne szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.