Opis stanowiska pracy

Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy oferującej zaawansowane technologicznie produkty, narzędzia i usługi skierowane do branż technicznych, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Warszawa - Włochy

5-001

Zadania:

- Utrzymanie sprzętu w dobrym stanie technicznym i w czystości

- Wykonywanie bieżących napraw w zakresie elektrotechniki i mechaniki

- Udział w obsłudze i w kontaktach z Klientami

- Diagnozowanie problemów technicznych

Wymagania

• Wykształcenie techniczne

• Doświdczenie w  naprawach mechnicznych i elektrotechnicznych

• Znajomoćć elektrotechniki i mechaniki

• Komunikatywność, dokładność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV

Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI

Agencja zarejestrowana pod numerem 5070

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria