Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mechanik

Miejsce pracy: Teresin, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola pracy i analiza sprawności maszyn produkcyjnych
  • Usuwanie bieżących usterek i awarii oraz konserwacja maszyn
  • Diagnozowanie powodów awarii i uszkodzeń oraz eliminowanie ich przyczyn
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne - mechanik (mechanik maszyn będzie dużym atutem)
  • Znajomość specyfiki budowy i napraw maszyn
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (również w języku obcym)

Oferujemy:

  • Pracę w systemie zmianowym w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premieMożliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Lokalizacja: Teresin

Numer referencyjny: ME/WA2/05/2019/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.