Headhunters sp. z o.o.

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta - firmy z zagranicznym kapitałem, specjalizującą się w zaawansowanym przetwarzaniu odpadów do produkcji paliw w związku z dynamicznym rozwojem, dla wzmocnienia zespołu, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

MECHANIK

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz konserwacja maszyn na zakładzie
  • Monitorowanie oraz dbanie o sprawny przebieg prac
  • Monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń
  • Monitorowanie ilości i dostępności używanych materiałów

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w zawodzie mechanika
  • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje, możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Doskonałe warunki pracy
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88