LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Ostrołęka, Różan, Ostrów Mazowiecka, Pułtusk
Nr ref.: 0014871
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i linii,
  • Prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych zgodnie z harmonogramem prac;
  • Bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń;
  • Współpracę z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanika / automatyka;
  • Doświadczenie min. 3 lata w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu;
  • Znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki i mechaniki maszyn
  • Obsługa narzędzi ręcznych + elektronarzędzi;
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze (np. elektroda, mag, gazowe);
  • Mile widziana umiejętność obsługi tokarki, frezarki;
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną;

Oferta:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,
  • Pracę na 4 zmiany w oparciu o podstawę i premię miesięczną,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia medycznego, kart sportowo-rekreacyjnych,
  • kasy zapomogowo-pożyczkowej,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.