Opis stanowiska pracy

Do zadań Mechanika należeć będzie:
• Stałe monitorowanie stanu technicznego maszyn i instalacji technologicznych i reagowanie w terminie na nieprawidłowości;
• Szybkie i skuteczne usuwanie zgłoszonych awarii, prewencyjne przeglądy techniczne;
• Proponowanie usprawniających rozwiązań technicznych;
• Zgłaszanie potrzeb uzupełnienia części zamiennych;
• Tworzenie raportów z wykonywanych przez siebie prac;
• Przygotowywanie instrukcji obsługi maszyn i instalacji technologicznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Wykształcenia min. średniego technicznego;
• Podstawowej znajomości przepisów BHP, bezpieczeństwa produktu i norm jakościowych;
• Nastawienia na rozwój;
• Umiejętności pracy w zespole
• Podstawowej znajomości komputera (Windows7; MS Office 2013 ).

W zamian oferujemy:
• Pracę w systemie zmianowym na podstawie umowy o pracę;
• Możliwość współfinansowanego przez pracodawcę dojazdu wspólnego dla pracowników z różnych miejscowości;
• Pakiet benefitów pracowniczych, w tym m.in.: świadczenia z funduszu świadczeń socjalnych, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, pakiety sportowo-rekreacyjne.

Prezentacja firmy

RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji