HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, dla której prowadzimy rekrutację na stanowisko:

MechanikMiejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska pracy:
Rozwiązywanie problemów technicznych występujących na maszynach produkcyjnych. Zapewnienie możliwie najlepszego stanu technicznego maszyn i urządzeń przez aktywne uczestnictwo w działaniach prewencyjnych. Nadzór nad infrastrukturą techniczną zakładu. Prowadzenie działań mających na celu zmniejszenie ryzyka występującego na maszynach. Modernizacja i dostosowanie maszyn do aktualnych potrzeb produkcji.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
  • Utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w należytym stanie
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń
  • Naprawy w zakresie elektrycznym i mechanicznym
  • Modernizacja i przebudowa maszyn

Wymagania:
  • Umiejętność czytania schematów układów sterowania
  • Praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • Wiedza z zakresu mechaniki maszyn – doświadczenie w naprawach mechanicznych
  • Znajomość układów pneumatycznych  (doświadczenie w kontekście ich naprawy)
  • Znajomość układów sterujących Siemens
  • Uprawnienia SEP (gr. I, II, III – eksploatacja, dozór)
  • Wyształcenie techniczne w kierunku elektronika, automatyka, robotyka lub mechatronika
  • Chęć podjęcia pracy w trybie dwuzmianowym

Oferujemy:
Oferujemy pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku pracy, w firmie ze stabilną pozycją na rynku, stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.