BALANS POLAND Sp. z o.o.

Mechanik

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Końskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji

Firma Balans Poland Sp. z o. o. (nr certyfikatu 5177), specjalizująca się m.in. w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poszukuje dla swojego Klienta – przedsiębiorstwa produkcyjnego – Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Mechanik
miejsce pracy: Końskie

Zadania:
• utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych znajdujących się w zakładzie
• zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych
• lokalizowanie uszkodzeń, zabezpieczanie skutków awarii oraz określanie i eliminacja przyczyn
• usuwanie usterek i awarii układów sterowania, wykonywanie bieżących napraw, konserwacji
• realizacja procesów napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej
• stałe kontrolowanie procesów oraz bieżąca konserwacja urządzeń,
• prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń
• gospodarowanie częściami zamiennymi
• kontrola pracy i analiza sprawności maszyn produkcyjnych
przestrzeganie dyscypliny pracy i porządku na stanowisku pracy
• wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego

Oczekiwania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie
• zdolności organizacyjne
• sumienność, skrupulatność
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju, wewnętrznego awansu
• zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży Automotive
• miłą atmosferę pracy
• zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV.
Informujemy, iż odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.