Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mechanik

Miejsce pracy: Koło

Oferujemy:

  • Umowę o pracę będącą gwarancją stabilnego zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenia wraz z comiesięcznymi premiami;
  • Zniżki pracownicze i dofinansowania w ramach szerokiego pakietu benefitów;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną;
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy;

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie usterek związanych z pracą maszyn;
  • Piecza nad przebiegiem zaplanowanych przeglądów i remontów;
  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń;

Oczekiwania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Znajomość podstaw mechaniki;
  • Umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydrauliki;
  • Znajomość podstaw pneumatyki i hydrauliki;

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści PRACA pod numer 723 190 150 a skontaktujemy się z Tobą lub naciśnij przycisk aplikuj by wysłać nam swoje CV już teraz.

Ktoś z Twojego otoczenia szuka nowych możliwości? Poleć mu naszą ofertę!

Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: M/02/2018/MH
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.