mechanik działu utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Goleniów, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Nr ref.: 26947
Praca stała
Lokalizacja: Goleniów

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie remontów i przeglądów linii produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
  • wykonywaniem zadań zleconych dotyczących regeneracji części i podzespołów maszyn
  • usuwanie awarii
  • regeneracje przyrządów tłoczących oraz formujących
  • szlifowanie wałków lakierniczych
  • zgłaszanie potrzeb prewencyjnych w celu zapobiegania awariom
  • montaż nowych linii produkcyjnych
  • demontaż maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie i stosowanie się do obowiązujących przepisów, zasad i procedur

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów sterowania pneumatycznego
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • umiejętność rozwiązywanie problemów
  • umiejętność współpracy z zespołem
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze
  • mile widziana znajomość angielskiego

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne dodatki pozapłacowe
  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)