Opis stanowiska pracy

Wiodący na polskim rynku producent artykułów gospodarstwa domowego przeznaczonych do utrzymywania czystości poszukuje kandydata na stanowisko:

MECHANIK

Opis stanowiska/obowiązki:

  • utrzymywanie parku maszynowego w należytym stanie,
  • wykonywanie przeglądów okresowych,
  • prowadzenie ewidencji przeglądów oraz awarii maszyn powierzonych pod opiekę,
  • nadzór nad przebiegiem produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mile widziane średnie),
  • uprawnienia elektryczne do 1kV,
  • znajomość dziedziny automatyki – podstawy,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym,
  • samodzielność w działaniu,
  • precyzja i dokładność przy realizacji zadań,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • wiedza elektroniczno-elektrotechniczna będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę w dobrze zorganizowanym zespole,
  • pracę trzyzmianową,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • karta Multisport,
  • pakiet medyczny.

Prezentacja firmy

YORK PL jest wiodącym w Europie producentem artykułów gospodarstw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne