Opis stanowiska pracy

Do obowiązków mechanika należy:
1. terminowe wykonywanie prac zgodnie z obowiązującą technologią;
2. pobieranie z magazynu technicznego części i materiałów niezbędnych do wykonywania czynności wyszczególnionych w karcie usługi technicznej;
3. samokształcenie oraz doskonalenie wiedzy z zakresu budowy, eksploatacji i napraw sprzętu wojskowego.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
- wykształcenie zawodowe o kierunku
- doświadczenie min. 2 lata w wykonywaniu napraw, obsług poszczególnych układów, podzespołów w pojazdach;
- znajomość budowy i zasady działania wszystkich zespołów i układów pojazdu, lokalizowanie uszkodzeń, określenie zakresu naprawy, dobieranie odpowiedniej metody, narzędzi i oprzyrządowania do wykonywanych prac w zakresie montażu, naprawy i obsługi pojazdów samochodowych, demontaż i montaż poszczególnych części zamiennych;
- umiejętność posługiwania się specjalistycznymi narzędziami, przyrządami, urządzeniami do naprawy pojazdów;
- odpowiedzialność i samodzielność w pracy;
- spostrzegawczość;
- umiejętność logicznego myślenia.

Prezentacja firmy

1. Baza Lotnictwa Transportowego jest przeznaczona do realizacji transpo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z mozliwością dalszego przedłużenia umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne