Mechanik/Wulkanizator Pilne!!!!!! praca od zaraz

Auto&Moto Service

Warszawa Wawer, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy mechanika/wulkanizatora z głową i dwiema prawymi rękami. Oczekujemy zaangażowania, dokładności i uczciwej pracy

 Poszukujemy samodzielnego mechanika/wulkanizatora

 Doświadczenie w wykonaniu usług zakresu mechaniki samochodowej

-rozrząd ,sprzegła,zawiszenia ,serwis opon itp

Oferujemy:

W zamian oferujemy wyzwania, zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników. Gwarantujemy też możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Tel: 793 316 516

Prezentacja firmy

Auto&Moto Service Agata Żuk

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców