Opis stanowiska pracy

ZADANIA
- uruchamiane procesu produkcji wtryskarki
- montaż, demontaż, konserwacja, przeglądy oraz inne prace związane z eksploatacją i wytwarzaniem form wtryskowych
- zadania związane z utrzymaniem ruchu
- usuwanie awarii w zakresie mechaniki, elektroniki, elektryki

WYMAGANIA
- znajomość technologii procesu wtrysku
- samodzielność, sumienność, dokładność
- zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- umiejętność komunikacji i pracy w zespole
- wykształcenie o profilu mechanicznym
- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
- umowa o prace u czołowego producenta obuwia dziecięcego w Polsce
- dobre warunki finansowe
- praca w na terenie zakładu produkcyjnego w Złotoryi (dolnośląskie)
- praca z relokacją!!! (oferujemy mieszkanie)

Prezentacja firmy

REN BUT na rynku obuwniczym funkcjonuje od kilkunastu lat i jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive