Seito Polska Sp. z o.o.

Mechanik Warsztatu

Miejsce pracy: Łódź

Seito Polska Sp. Z o.o., lider na rynku outsourcingu transportu wewnętrznego i procesów okołoprodukcyjnych w związków z nowym projektem poszukuje:

Mechanika Warsztatu

Zadania:
• Regeneracja narzędzi i części maszyn zgodnie z instrukcją ;
• Tworzenie instrukcji dot. czynności serwisowych (np. do formy wtryskowej;
• Zamawianie części zamiennych w systemie;
• Przygotowywanie raportów;
• Uzupełnianie dokumentacji technicznej ;
• Obsługa suwnicy;
• Wprowadzanie usprawnień i modernizacji zgodnie z KAIZEN;

Oczekiwania:
• Wykształcenie techniczne (najlepiej kierunek mechaniczny);
• Znajomość budowy maszyn i zasad pracy regenerowanych narzędzi;
• Doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy;
• Umiejętność czytania rysunku technicznego;
• Bardzo dobra znajomość MS Office;
• Umiejętność obsługi maszyn do obróbki skrawaniem, szlifierek i narzędzi warsztatowych ;

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku;
• Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową;
• Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie zmianowym 4 brygadowym.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.