Mechanik Warsztatowy (Tokarz-Frezer)

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

DRAHTZUG STEIN Łódź Sp. z o.o. należy do grupy przedsiębiorstw DRAHTZUG STEIN z główna siedzibą w Niemczech. Jesteśmy jednym z wiodących producentów wyrobów z drutu.

Dostarczamy nasze produkty do największych przedsiębiorstw z branży AGD. Specjalizujemy się w produkcji koszy do zmywarek i półek do piekarników.

Zadania:

  • wykonywanie części, podzespołów maszyn i narzędzi produkcyjnych
  • obsługa maszyn konwencjonalnych m.in. tokarek, frezarek, wiertarek
  • wykonywanie detali według rysunku technicznego lub wzoru
  • okresowa naprawa i konserwacja narzędzi
  • odpowiedzialność za należyty stan wyposażenia warsztatu narzędziowego

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek konwencjonalnych- tokarki, frezarki, szlifierki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat;
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (zajęcia sportowe, dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe);
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach dedykowanych.