Mechanik warsztatowy (k/m)

Trenkwalder

Kielce, Polska, świętokrzyskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce, Polska
Obowiązki:
  • serwisowanie maszyn budowlanych marki CATERPILLAR (koparko-ładowarki, maszyny budowalne, drogowe etc.),
  • wykonywanie napraw, remontów przeglądów serwisowych maszyn marki CATERPILLAR,
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych,
  • podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu.

Wymagania:
  • gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych i temperaturowych,
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych do 150 km od miejsca siedziby (dajemy samochód służbowy),
  • wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego.
Mile widziana:
  • znajomość budowy maszyn budowalnych, rolniczych, ciężarowych.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u autoryzowanego dystrybutora CATERPILLAR,
  • pracę w miejscowości Kielce + wyjazdy służbowe do +/- 150 km,
  • samochód służbowy (Reno Master) - pełne wyposażenie do pracy w terenie + laptop i telefon,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • trzynaste wynagrodzenie, tzw. "13-kę",
  • możliwość zdobycia premii kwartalnej, ok. 1500 zł brutto,
  • pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00 lub 8:00-16:00,
  • płatne nadgodziny, wolne weekendy,
  • stabilne zatrudnienie na lata, w firmie marki premium,
  • wsparcie techniczne, technical communicator,
  • szkolenia techniczne, produktowe (70 godz. rocznie) + szkolenie e-learningowe,
  • pakiet benefitów: dofinansowanie Multisport, ubezpieczenia grupowego, darmowa opieka medyczna,
  • ZFŚS: wczasy pod gruszą, paczki na mikołajki i Boże Narodzenie,
  • fundusz oszczędnościowy z możliwością wypłaty środków po 5 latach,
  • bezzwrotna pomoc finansowa w trudnych sytuacjach życiowych,
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248. Zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, ul. Korfantego 25/2, piętro 1. Czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy