Mechanik w zakładzie produkcyjnym

LeasingTeam Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Realizacja remontów mechanicznych i przeglądów maszyn;
  • Realizacja zadań gospodarki smarowniczej na terenie zakładu;
  • Odpowiedzialność za jakość przeprowadzonych prac remontowych.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym;
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym;
  • Znajomość Autocad;
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • 3 lata doświadczenia przy urządzeniach technicznych w firmie o podobnym profilu produkcji;
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne eksploatacyjne w zakresie wykonywanych prac;
  • Podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji