Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Pabianice

Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.
Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, międzynarodowego lidera, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym,
- wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,
- zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,
- raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach (m.in. dokonywanie zapisów w książkach maszyn),
- obsługa parku maszynowego.

Wymagania:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, kierunkowe - mechanika,
- ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
- posługiwanie się rysunkiem technicznym,
- doświadczenie na pokrewnym stanowisku – mile widziane,
- predyspozycje do pracy w zespole,
- umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
- dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym).

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową w charakterze długoterminowym,
- pracę w systemie 2-zmianowym: 5:00-13:00 i 13:00-21:00,
- pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
- jasno określoną ścieżkę rozwoju kompetencji,
- dobrą atmosferę w pracy,
- wsparcie naszego konsultanta w miejscu pracy,
- możliwość skorzystania z posiłków w miejscu pracy.

Szukamy Ciebie, jeśli chcesz rozwijać się w firmie o ugruntowanej pozycji w branży elektrycznej!

Informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w charakterze długoterminowym oraz że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy