Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Wirthwein Polska sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Wirthwein Polska sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • prowadzenie regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych
  • udział w uruchamianiu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu wtryskarek
  • praktyczna znajomość hydrauliki siłowej
  • wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne, elektroniczne)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów hydraulicznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dokładność, dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i wypełnienie formularza za pomocą przycisku „Aplikuj”.