MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Work Service

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie:

• naprawy bieżące i przeglądy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, maszyn pakujących itp.

• remonty generalne układów grzejnych , przekładni

• osiowanie maszyn - regulacja układów napędowych

• części zamienne - uzupełnianie braków - budowanie stoków

• TPM - Maintenance

• działania korygujące po Audytach Kontrolnych ISO

• modyfikacja parku maszynowego - wprowadzanie usprawnień ( KAIZEN )

Wymagania

Oczekiwania:

• min 3 lata doświadczenia w pracy przy utrzymaniu ruchu maszyn w zakładzie produkcyjnym

• wykształcenie techniczne

• znajomość zagadnień z zakresu: mechanika, budowa maszyn, pneumatyka, automatyka

• dobra organizacja pracy

• komunikatywność

• mile widziana obsługa tokarki

• mile widziane uprawnienia konserwatora wózków widłowych

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji