MECHANIK VOLKSWAGEN - SAMOCHODY OSOBOWE – NORWEGIA

Work Supply Poland Sp. z o.o.

Norwegia, Zagranica, zagranica

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:
- dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
- diagnostyka komputerowa
- szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

ZAPEWNIAMY:
- wynagrodzenie od 187 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego
- dla ekspertów, z odpowiednimi szkoleniami, możliwa negocjacja stawki
- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
- długoterminowe kontrakty z możliwością przedłużenia
- kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia
- ubezpieczenie
- stałe wsparcie polskojęzycznego konsultanta
- organizację zakwaterowania
- możliwość zakupu biletu lotniczego (opłata zostanie odliczona od pierwszej wypłaty)
- po rozpoczęciu pracy - opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego

Wymagania

- 4 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanik samochodowy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
- obsługa programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim
- prawo jazdy

Prezentacja firmy

Firma Work Supply AS została założona w Norwegii w roku 2005 jako... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis