Mechanik - Utrzymanie Ruchu

Sonoco Poland Packaging Services

Łódź, łódzkie

Szansa rozwoju zawodowego w firmie
Sonoco-Poland Packaging Services Sp. z o.o.
Firma Sonoco jest korporacją amerykańską z siedzibą główną w Hartsville. Jesteśmy światowym liderem w branży opakowań. Naszym głównym obszarem działania na świecie jest produkowanie opakowań. Zapewniamy również usługi w dziedzinie pakowania zarówno dla przemysłu jak i odbiorców detalicznych. Współpracujemy z największymi firmami branży FMCG. Zatrudniamy 20.800 osób i obsługujemy klientów w 85 krajach.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, dbając jednocześnie o rozwój naszych pracowników w oparciu o szereg stawianych im wyzwań i możliwość pracy przy nowo wdrażanych projektach.
Zmieniamy sposób, w jaki Świat rozumie pakowanie.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu- warunek konieczny
  • Potwierdzona znajomość identyfikowania i usuwania usterek, działań korekcyjnych
  • Znajomość pneumatyki
  • Umiejętność posługiwania się komputerem
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie

Zadania:

  • Realizacja harmonogramów oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu oraz ogólne zadania z nim związane
  • Udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających oraz innych podyktowanych potrzebami biznesowymi zakładu
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego
  • Codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń w aspekcie mechanicznym
  • Przystosowanie maszyn do produkcji nowych produktów
  • Stosowanie bezpiecznych metod pracy zgodnie z przepisami bhp i p. poż oraz przepisami korporacyjnymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych wraz z pakietem medycznym
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie cv wykorzystując opcję "Aplikuj"
lub na adres:
Sonoco Poland – Packaging Services Sp. z o. o.
ul. Nowy Józefów 70, 94-406 Łódź
e-mail: rekrutacja_polska@sonoco.com

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.