Mechanik Utrzymania Ruchu

SPRING PROFESSIONAL

Poznań, wielkopolskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta, renomowanego koncernu z branży FMCG, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Zadania:

  • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • naprawa oraz usuwanie usterek i awarii na maszynie
  • regulacje, rozruch, a także wykonywanie zaplanowanych konserwacji i przeglądów maszyn.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie związane z eksploatacją i naprawą maszyn,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową i katalogami części zamiennych,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz wykonywania szkiców warsztatowych,
  • otwartość na rozwój i uczenie się nowych umiejętności,
  • odpowiedzialność i nastawienie na efektywne realizowanie zadań,
  • umiejętność komunikowania się i współpracy.

Oferta:

  • stałą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym koncernie dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju,
  • dodatkowo oferujemy atrakcyjne warunki pracy, m. in.: przejazdy do i z miejsca pracy (okolice Poznania),
  • dopłaty do wyżywienia w stołówce pracowniczej,
  • opiekę medyczną w miejscu pracy, w tym programy profilaktycznej ochrony zdrowia.