ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem i kwalifikacjami
  • System premiowy
  • Dostęp do benefitów ManpowerGroup Premium

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP
  • Praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie o profilu elektryk, mechanik lub pokrewne
  • Umiejętność spawania - mile widziana
  • Samodzielność, pomysłowość i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

Zadania:

  • Utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej podległych maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Prowadzenie przeglądów maszyn zgodnie z planem
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu urządzeń przemysłowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials